صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

عصبانیت شدید کیهان از محمود سریع القلم/ تکنیک «دروغ گوبلزی» را بخوبی رعایت می کنید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

روزنامه کیهان با اشاره به این جمله محمود سریع القلم که «غرب نمی‌خواهد ایران هسته‌ای شود. ولی با ایران قدرتمند و ثروتمند مشکلی ندارد. اما همسایگان نه می‌خواهند ایران هسته‌ای شود و نه قدرتمند و ثروتمند.» که در مطبوعات دیروز منتشر شده است نوشت:سریع‌القلم البته تبیین نکرده‌ که اگر غرب با ایران قدرتمند و ثروتمند مشکلی ندارد، پس علت فشارها و تحریم‌های گسترده دولت‌های غربی علیه جمهوری اسلامی از ایام آغازین پس از انقلاب تاکنون چه بوده است؟

آیا دلیل حمایت‌های آشکار غرب در حمایت از ارتش بعث در جنگ تحمیلی، ممانعت از هسته‌ای شدن ایران بود؟ یا پشتیبانی تمام و کمال آمریکا و متحدانش از گروهک‌های تروریستی در کشتار مردم ایران فقط به علت هراس آنها از هسته‌ای شدن ایران است؟

صدها شخصیت حقیقی و حقوقی و شرکت‌های دانش‌بنیان که در سال‌های اخیر مورد تحریم قرار گرفتند، همگی مرتبط با پروژه هسته‌ای بودند؟ آیا تحریم‌ دارویی مردم ایران نیز به خاطر جلوگیری از دستیابی ایران به انرژی هسته‌ای است؟! سریع‌القلم همچنین لازم است در رابطه با ده‌ها موضع ضدایرانی مقامات غربی روشنگری کنند و به عنوان مثال پیرامون اظهارات کاسپار واین برگر، وزیر دفاع آمریکا در آبان ۶۶ که اظهار امیدواری کرده بود «ریشه موجودیت ملت ایران خشک شود» توضیح دهد که آیا این سخنان هم فقط در راستای ممانعت از هسته‌ای شدن ایران است؟ به نظر می‌رسد سریع‌القلم در اظهارات خود تکنیک «دروغ گوبلزی» را که منتسب به وزیر تبلیغات هیتلر است، به خوبی رعایت می‌کند و چنان سخن می‌گوید که «هیچ‌کس باور نکند کسی آن‌قدر گستاخ باشد که حقیقت را این‌گونه تحریف کند»!

بیشتر بخوانید:

  • تفاوت بیانیه های خاتمی و میرحسین موسوی کجاست؟ / امکان «انقلاب از بالا» منتفی نیست

  • روزنامه شرق: مجلس یازدهم مشکلات اقتصادی را حل نکرد، اما با طرح صیانت اعصاب مردم و معیشت شان را به هم ریخت

  • تاملی در دفاع جبهه فرهنگی انقلاب از وحید اشتری

۲۱۲۲۰

منبع : سیاسی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6

خدمات آزادشهر

جامعه

فروشگاه

کسب و کارها

کاریابی

فیلم و سریال

دانلود فایل