صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

تکذیب بجای پذیرش ضعف در اطلاع‌رسانی/ واکنش آموزش و پرورش به فروش مدارس خیرساز: اشتباه شده است!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

بعد از حرف و حدیث‌های فراوان درباره فروش مدارس خیرساز در قالب طرح مولدسازی، آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای موضوع را تکذیب کرد.

به گزارش خبرآنلاین، درحالی که ضعف و اشتباه در اطلاع‌رسانی باعث رنجش خیران مدرسه‌ساز و افکار عمومی نسبت به موضوع فروش مدارس خیرساز شده بود، آموزش و پرورش با توضیحاتی موضوع را اشتباه دانست.

در اطلاعیه دبیرخانه اجرایی مولد سازی املاک مازاد وزارت آموزش و پرورش آمده است: «به اطلاع خیرین، مدیران، معلمان، دانش آموزان و والدین می‌رسانیم که برخی سایت‌ها و شبکه‌های مجازی موضوع قرار گرفتن مدارس خیرین در لیست مولدسازی املاک  را مطرح می‌کنند، که این موضوع را قویا رد می‌کنیم.از آنجایی که سازمان نوسازی مدارس کشور در دوره  مدیریت جدید همواره احترام به اصول اخلاقی و شفافیت در اخبار و اطلاعات را در دستور کار خود قرار داده است همچنین در این مسیر برای خیرین به عنوان بازوان مستحکم و قابل اعتماد در جهاد مدرسه سازی احترام ویژه‌ای قائل است  به اطلاع می رساند که هیچ ملک خیرسازی در طرح مولدسازی قرار نگرفته است. املاکی که مالکیت آن به نام دولت و دولتی‌­ساز نباشد اساساً نمی‌­تواند در مسیر مولدسازی قرار بگیرد.»

این اطلاعیه توضیح می‌دهد که وزارت آموزش و پرورش تعداد ۵۲۰ ملک مازاد خود را جهت مولد سازی و تعداد ۱۴۴۶ پروژه که غالبا نیمه تمام خیری هستند، جهت تکمیل در ازای مولد سازی املاک ارائه شده معرفی کرده و دبیرخانه سازمان خصوصی سازی وزارت اقتصاد نیز در راستای شفافیت، املاک مازاد و املاک نیاز به  تکمیل را در  اتاق شیشه‌ای مولدسازی املاک مازاد قرار داده است.

  و در ادامه مدعی می شود که شاید کنار هم قرار گرفتن دو لیست باعث این ابهام شده است که با پیگیری‌های انجام شده و همراهی دبیرخانه مستقر در وزارت اقتصاد، دو فایل از هم مجزا شده‌اند.

درواقع آنچه که سبب انتشار خبر فروش مدارس خیرساز شده، مساله اطلاع‌رسانی نادرست است، و آموزش و پرورش بجای پذیرش موضوع اشتباه خود در انتشار لیست‌ها به تکذیب موضوع می پردازد.

بیشتر بخوانید:

فروش مدارس خیرساز در طرح مولدسازی؛ از کیسه خلیفه می‌بخشند؟/ بوی پول از مدارس دوران قاجار و پهلوی هم می‌آید

این اطلاعیه ادامه می‌دهد: «اولویت این وزارتخانه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام به ویژه خیرین است. ضمن قدردانی از اهتمام و دغدغه خیرین، مراتب جهت رفع ابهام احتمالی در بارگذاری سایت وزارت اقتصاد که باعث تشویش اذهان برخی مخاطبین به خصوص خیرین گرانقدر شده است،  اعلام می‌گردد. با مراجعه به ادارات کل نوسازی مدارس در سطح کشور آمادگی پاسخگویی به هرگونه سوال و ابهام جامعه بزرگ نظام تعلیم و تربیت و نیز خیرین عزیز را دارند.»

منبع : اجتماعی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6

خدمات آزادشهر

جامعه

فروشگاه

کسب و کارها

کاریابی

فیلم و سریال

دانلود فایل