صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

نماینده‌ها تحریم کردند/ جلسه شورای شهر تهران لغو شد

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

ایسنا نوشت: رئیس شورای شهر تهران در مورد وضعیت جلسه امروز شورای شهر تهران که به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای شورا تا لحظه انتشار خبر تشکیل نشد، گفت: زمان جلسه گذشت و جلسه امروز تشکیل نمی‌شود و بررسی بودجه ۱۴۰۲ شهرداری به جلسه آینده موکول شد.

مهدی چمران با بیان اینکه شب گذشته اصل ردیف‌های بودجه بررسی شد و فرصت اینکه اعضای شورا امروز ردیف‌ها را در شورا بررسی کنند نداشتند، افزود:‌ بر همین اساس امروز بعد ازظهر جلسه هم اندیشی تشکیل خواهد شد و اعضا نظرات خود را اعلام خواهند کرد و در جلسه آتی در هفته آینده بررسی بودجه انجام خواهد شد و در این مدت نیز اعضا فرصت دارند که نسبت به بررسی ردیف‌های بودجه اقدام کنند.

چمران اظهار کرد: البته تعدادی از افراد در این جلسه حضور داشتند که من از آنها معذرت خواهی می‌کنم و امیدوارم که ببخشند.

از حواشی جلسه امروز شورای شهر که هنوز تشکیل نشده است

جلسه صد و سی و یکم شورای شهر تهران با حواشی روبرو شد به گونه‌ای که در ابتدا هشت نفر از اعضای شورای شهر در جلسه حضور نیافتند و این مسئله سبب شد که جلسه تا لحظه ارسال این خبر (۱۱ صبح) برگزار نشود. بر این اساس اعضایی همچون اقراریان، امانی، شربیانی، تشکر هاشمی، سوده نجفی، عباسی، شمس احسان و قائمی در ابتدا در این جلسه حضور نیافتند که به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا جلسه برگزار نشد.

در این میان افرادی همچون احمد صادقی، پرویز سروری، میثم مظفر و حبیب کاشانی با خروج از صحن علنی این شائبه را ایجاد کردند که برای میانجیگری به سراغ اعضای غایبی که گفته می‌شود در اتاق‌هایشان حضور دارند رفته‌اند؛ اما نه از اعضای میانجیگر و نه از اعضای غائب در صحن علنی خبری نیست.

علیرضا نادعلی نیز در سخنانی کوتاه در جمع خبرنگاران اعلام کرد که علت نیامدن اعضای غایب را نمی‌داند و در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود آنها به دلیل آنکه تبصره و ردیف‌های بودجه را روز گذشته به آنها تحویل داده‌اند در جلسه حضور نیافتند، گفت: روز گذشته به همه کمیسیون‌ها،‌ ردیف‌ها و تبصره‌ها داده شده است.

ساعت ۱۱:۰۵ امروز مهدی چمران با خلوت کردن صحن علنی شورا گفت: جلسه امروز تشکیل نشد.

بیشتر بخوانید:

  • جدل توئیتری عضو شورای شهر با نماینده مجلس حامی زاکانی / دلواپسِ نتایجِ انتخاباتِ ۱۴۰۲ هستید، از بیان رنج مردم آشفته می‌شوید

  • جدل توئیتری عضو شورای شهر با نماینده مجلس حامی زاکانی / دلواپسِ نتایجِ انتخاباتِ ۱۴۰۲ هستید، از بیان رنج مردم آشفته می‌شوید

271 35

منبع : اجتماعی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6