صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

عنایتی راز به توافق نرسیدن با مدیرعامل استقلال را فاش کرد

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

ورزش سه نوشت: عنایتی می‌گوید هیچوقت نمی‌تواند به استقلال نه بگوید و هر زمان این تیم به او نیاز داشته باشد برای کمک حضور خواهد داشت.

رضا عنایتی یکی از سرمربی‌های جوان فوتبال ایران است که توانست تیم هوادار را که خودش ساخته بود به لیگ برتر بیاورد و سهمیه آن را حفظ کند. عنایتی حالا از هوادار خداحافظی کرده و درحال بررسی پیشنهاداتش است. در هفته‌های گذشته زمزمه‌های مذاکره استقلال با او شنیده می‌شد و حالا مهاجم سابق آبی‌ها به اتفاقات رخ داده پاسخ می‌دهد. او سرمربی‌گری را ریسک می‌داند و از گفته‌هایش مشخص است هیچ واهمه‌ای از قبول مسئولیت سنگین هدایت آبی‌ها نداشته است.

مشروح صحبت‌های او را می‌خوانید:

او در مورد فصلی که با هوادار پشت سر گذاشت گفت: فکر می‌کنم پایان خوشی برای تیم ما پیش بینی می‌شد، تیمی که ۱۴ الی ۱۵ نفر از بازیکنان لیگ یکش را نگه داشت و با اضافه کردن ۳، ۴ بازیکن وارد لیگ شد. اوایل مقداری فضا بزرگ‌تر بود و ما حتی پیش بینی چالش بزرگی را هم کرده بودیم. خوبی تیم ما این بود از همان ابتدا بازی های خوبی انجام دادیم و این باعث می‌شد هر روز به آینده امیدوارتر باشیم؛ شما دیدید که از بازی پرسپولیس به بعد، شرایط روحی تیم ما تغییر کرد و برای نتیجه گرفتن مصمم شدیم. ما به شرایطی رسیدیم که تیم های بسیار بزرگ هم در برابر ما به مشکل بر می‌خوردند و می‌خواستد از ما امتیاز بگیرند. این برای من بسیار خوشحال کننده بود با تیمی جوان توانستیم چنین شرایطی را مهیا کنیم‌.

عنایتی در مورد نتایج نه چندان خوب این تیم در هفته‌های پایانی بیان کرد: در آخر فصل هم اتفاقات عجیبی برای ما افتاد وگرنه من خودمان را هفتم جدول لیگ می‌بینم، چرا که اتفاقاتی که برای‌مان رخ داد اصلا اتفاقات فوتبالی نبود و این نتیجه برای ما بسیار خوشحال کننده بود. ما مجموعه ای کاملا همدل داشتیم و خدا را شاکرم که توانستم با کمک بازیکنان و کادر فنی این ماموریت را به خوبی به پایان برسانم.

او در مورد خداحافظی‌ غیر منتظره‌اش با هوادار گفت: شما هم می‌دانید من در این سه فصلی که با هوادار بودم، دو فصل در لیگ یک و یک فصل در لیگ برتر، از لحاظ روحی بسیار صدمه دیدم. مخصوصا در دو فصلی که در لیگ یک بودم، سختی های بسیاری متحمل شدم و فکر می‌کنم تلاش خودم را کردم. در مسیری که در مربی‌گری برای خودم ترسیم کرده بودم پله به پله بالا آمدم و شرایط را با برنامه جلو بردم، هیچ کس انتظار نداشت هوادار در لیگ برتر امسال بماند. خیلی از کارشناسان اوایل فصل ما را گزینه‌ی سقوط ۱۰۰ درصدی می‌دانستند. مطمئنا این فصل، فصل بسیار سخت تری است؛ برنامه‌ای در ذهن خودم آماده کردم که با در نظر گرفتن آن پله به پله بالا بروم؛ با توجه به شرایطی که دوستان در مدیریت داشتند نتوانستیم به جمع بندی برسیم اما من خودم را از هوادار جدا نمیدانم و از دوستانم عذر خواهی کردم و برای‌شان آرزوی موفقیت می‌کنم. انشاالله که با شرایطی خوب وارد لیگ شوند، ادامه دهند و بتوانند نتایج خوبی را کسب کنند.

سرمربی پیشین هوادار در خصوص دلایل جدایی‌اش بیان کرد: سقفی از قرارداد را دوستان تعیین کرده بودند که با برنامه ریزی و شرایط من همخوانی نداشت و من تشکر می‌کنم از آقای میری و آقای اسماعیلی که در طول فصل گذشته حمایت های بسیاری از من کردند ولی فکر می‌کنم با این شرایط نمی‌توان ادامه داد. اگر می‌ماندم باید تیم ارزان قیمت می‌بستیم و سختی های مالی داشتیم. فکر می‌کنم دیگر نمی‌توانستم چیزی به تیم‌مان اضافه کنم، به همین خاطر از دوستانم عذرخواهی کردم و واقعا از حمایت های‌شان تشکر می‌کنم. من هوادار را از خودم جدا نمی‌دانم چون بسیار سختی کشیدم و در نهایت تیم را به اینجا رساندم.

عنایتی در مورد پیشنهاد باشگاه استقلال توضیح داد: من هیچ وقت خودم را از استقلال جدا ندیدم. حتی دورانی که فوتبال بازی می‌کردم به همین صورت بود و هر زمان که به من گفتند بیا، با تمام وجود رفتم و در خدمت تیم بودم. هر زمان گفتند برو باز هم انجام دادم؛ اگر استقلال ۱۰۰ بار دیگر هم به من بگوید به جلسه بروم، بدون هیچ چشم‌داشتی و با تمام وجودم می‌روم چون میدانم که استقلال مثل خانه‌ی من است و اگر ۱۰۰ بار دیگر هم این اتفاق بیفتد باز هم از همه چیز می‌گذرم و هرکاری که از دستم بر بیاید برای مجموعه‌ی بزرگ استقلال انجام می‌دهم. اتفاقاتی افتاد، صحبتی بود و ما صحبت های‌مان را انجام دادیم چون من همیشه علاقه‌مند بودم که به تیم استقلال کمک کنم. هرچند که شرایط سخت باشد اما من به استقلال نمی‌توانم “نه” بگویم.

او در مورد اینکه شایعه شده بود استقلال او را به عنوان دستیار می‌خواهد گفت: خیر، ما صحبت هایی که انجام دادیم، همه در جریان هستند که چه اتفاقی افتاد؛ من اصلا به عنوان دستیار با مدیران صحبت نکردم.

او در پاسخ به اینکه چرا به استقلال نرفت و آیا این به واکنش هواداران مربوط می‌شود یا نه گفت: من برنامه‌هایم را داده بودم ولی باید قبول کرد که استرس و فشار در این چند سالی که استقلال نتوانسته بود جام بگیرد و شرایط خاصی را در لیگ داشت، بسیار زیاد بود. مقداری هواداران ما بر روی این موضوع حساس‌تر شده بودند و واقعا تشکر می‌کنم از همه‌ی هواداران خوب استقلال چرا که در صفحه شخصی من توهین بسیار کم بود. معدود توهین‌هایی بود اما مطمئن بودم همه به آینده فکر می‌کنند و دوست ندارند کسی که دوستش دارند روبروی‌شان قرار بگیرد. من همیشه در شرایط بسیار سخت، باوجود مسئولیت های خودم، پشت استقلال و سرمربی هایش بودم و نمیتوانستم چیزی را که در قلبم هست پنهان کنم، همیشه دوست داشتم استقلال در آرامش باشد.

او در مورد اینکه با سرمربیان ناموفق ایرانی که برهه‌ای در استقلال بودند، مقایسه می‌شد گفت: خیل عظیم هواداران این موضوع را به من گوشزد می‌کردند و دوست نداشتند این اتفاق بیفتد اما شما می‌دانید که دنیای مربی‌گری دنیای ترس نیست، دنیای ریسک است؛ یعنی شما اگر به خودت و کارت ایمان داشته باشی باید در دل اتفاقات بروی و از دل اتفاقات است که اتفاقات بزرگ تری می‌افتد. اگر کسی موفق می‌شود این دلیل محکمی نیست که شما هم قطعا موفق می‌شوید و اگر هم کسی موفق نمی‌شود این هم نمی‌تواند دلیل عدم موفقیت شما باشد.

عنایتی در مورد برنامه‌اش برای فصل آینده گفت: برنامه‌ای که برای خودم گذاشته‌ام و طبق آن جلو می‌روم مبنی بر آن است که جایی بروم که بتوانم با آرامش بیشتری کار کنم؛ با فضایی بهتر و شرایطی خاص تر، تا بتوانم به اهداف خودم برسم و پله به پله بالا بروم. اگر پیشنهادی با این شرایط داشته باشم، مطمئن باشید که امسال قبول می‌کنم، اگر هم نشد بیرون می‌نشینم تا فرصتی پیش بیاید. اصلاً مشکلی با بیرون نشستن ندارم. هرکسی برای خودش برنامه ریزی دارد و طبق برنامه‌ی خودش باید جلو برود. من اگر شرایط را برای خودم در تیمی ببینم که می‌توانم آنجا و در آن شرایط برنامه‌های خودم را اجرا کنم، مطمئناً قبول می‌کنم و اگر نشود، آنقدر صبر می‌کنم تا شرایطش ایجاد شود تا بتوانم با برنامه خودم جلو بروم.

بیشتر بخوانید:

  • اقدام رسمی پرسپولیس برای جذب مدافع ملی‌پوش

  • رونمایی بازیکن پرسپولیس از چهره جدیدش بعد از عمل زیبایی/عکس

  • رونمایی بیرانوند از خرید جدید پرسپولیس؛ شاه‌ماهی قرمزپوش شد؟!/عکس

258 258

منبع : ورزشی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6

خدمات آزادشهر

جامعه

فروشگاه

کسب و کارها

کاریابی

فیلم و سریال

دانلود فایل