صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

بیشتر جرایم در استان مرکزی در حوزه رفتاری و گفتاری است

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

پنج جرم از ۱۰ جرم، دهگانه استان مرکزی در حوزه رفتاری، گفتاری و عملکردی شکل می‌گیرد

پنج جرم از ۱۰ جرم، دهگانه استان مرکزی در حوزه رفتاری، گفتاری و عملکردی شکل می‌گیرد

به گزارش خبرآنلاین حجت‌الاسلام سید عبدالمهدی موسوی روز سه‌شنبه در نشست خبری به مناسبت هفته قوه قضائیه گفت : پنج جرم از ۱۰ جرم، دهگانه استان مرکزی در حوزه رفتاری، گفتاری و عملکردی شکل می‌گیرد که ناشی از کم بودن صبر و حوصله است که باید در این حوزه فعالیت روانشناسی صورت گیرد.

وی افزود : ۶ هزار و ۸۶۴ رای جایگزین حبس با هدف کاهش شمار زندانیان سال گذشته در این استان صادر شد که نسبت به سال قبل از آن هفت درصد رشد داشته است.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی از رسانه ها خواست تا شگردهای تولید جرم را به جامعه، اطلاع رسانی کنند تا ضرر و آسیب‌های ناشی از جرم برای مردم بیان شود و در راستای کاهش جرم قدم‌هایی برداشته شود.

حجت الاسلام موسوی در خصوص کاهش مدت دادرسی گفت : از جمله اقدامات و قدم‌های بزرگی که در فرآیند دادرسی استان مرکزی انجام شده کاهش فرایند کاری از ۸۱ روز در سال ۹۹ به ۶۵ روز در سال ۱۴۰۰ بوده است.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت:۲۰ شعبه تخصصی داوری در حوزه تجاری، اختلافی و صنایع در استان تشکیل شده به طور نمونه در شعبه حل اختلاف ساوه ۶۸ درصد مشکلات واحدهای صنفی با مصالحه پایان یافته است.

وی ادامه داد: اختلافاتی که بین فعالین صنعتی و تولید استان وجود دارد با استفاده از ماده ۸ قانون شورای حل اختلاف بدون دریافت هزینه قابل دادرسی است و در همین راستا در شعبه حل اختلاف شهرستان ساوه ۶۸ درصد مشکلات واحدهای صنعتی با مصالحه خاتمه پیدا کرده است.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی با اشاره به پرونده بزرگ قاچاق سوخت در استان مرکزی با بیش از ۲۱۱ میلیون لیتر سوخت قاچاق گفت: قدم های ابتدایی کشف این جرم به ابتدای سال ۹۹ بر می گردد که نهایتا در شهریور ماه در مرجع قضایی به ثبت رسید. در جریان رسیدگی به این پرونده دقت کافی بکار گرفته شده و حدود ۲ ماه است که رای در حال اجرا است و از مجموع بیش از ۷۴۰ میلیارد تومان جزای نقدی تاکنون حدود ۴ میلیارد از متهمین اخذ شده است.

موسوی اضافه کرد: همچنین در حوزه قاچاق عمده آرد یارانه ای نیز پرونده ای تشکیل شد که متهمان با بیش از ۵۰ دلال در کشور ارتباط داشتند، ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار کیسه آرد قاچاق شده بود که تا ۴۵۰ هزارتومان به فروش می رسید و پرونده این افراد در اراک در حال رسیدگی می باشد

46

منبع : اجتماعی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6

خدمات آزادشهر

جامعه

فروشگاه

کسب و کارها

کاریابی

فیلم و سریال

دانلود فایل