صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

تنفس ۸ روز هوای مطلوب طی دو هفته پایانی خردادماه

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: طی دو هفته پایانی خرداد ۱۴۰۱ در شهر تهران هشت روز قابل قبول و شش روز ناسالم برای گروه‌های حساس به ثبت رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سید محمد مهدی میرزایی قمی گفت: بر اساس اطلاعات ایستگاه‌های شرکت کنترل کیفیت هوا در ۱۴ روز پایانی خردادماه، شهر تهران شش روز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت. طی این مدت کمترین شاخص به لحاظ آلاینده ازن در ۲۰ خرداد و به لحاظ آلاینده‌ ذرات معلق کوچکتر از۲.۵ میکرون در ۲۱ خرداد ثبت شد. میانگین شاخص ۸۰ در این دو روز به ثبت رسید و بیشترین شاخص نیز به لحاظ آلاینده معلق کوچکتر از ۲.۵ میکرون به میزان ۱۱۳ در ۲۵ خرداد به ثبت رسید.

مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اضافه کرد: طی روزهای نامطلوب این دوره، آلاینده‌های ذرات معلق کوچکتر از ۲.۵ میکرون و دی‌اکسید نیتروژن در یک روز و آلاینده ازن در چهار روز آلاینده شاخص شهر بودند. در مجموع آلاینده‌های ذرات معلق کوچکتر از ۱۰ میکرون در یک روز، ذرات معلق کوچکتر از ۲.۵ میکرون در شش روز، دی‌اکسید نیتروژن در یک روز و ازن در شش روز آلاینده شاخص به شمار رفته‌اند.

وی افزود: از مجموع روزهای آلوده، گاز ازن در چهار روز بیشترین شاخص را به خود اختصاص داده که این اتفاق باتوجه به گرم‌تر شدن هوا در این مدت روی داده است و با توجه به تداوم روند گرما در ماه‌های پیش‌رو لازم است شهروندان و به‌ویژه افرادی که حساسیت بیشتری نسبت به آلاینده‌های هوا دارند، در ساعات بعداز ظهر کمترین مواجهه را با این آلاینده داشته باشند.

بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میرزایی قمی در پایان اظهارکرد: در۱۴ روز پایانی خردادماه، تنها یک روز ذرات معلق کوچکتر از ۲.۵ میکرون در شرایط نامطلوب قرار گرفت که نشان‌دهنده کاهش غلظت این ذرات نسبت به هفته‌های قبل است.

بیشتر بخوانید:

۲ روز هوای پاک سهم تهرانی‌ها از سال ۱۴۰۰

۴۷۴۷

منبع : اجتماعی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6

خدمات آزادشهر

جامعه

فروشگاه

کسب و کارها

کاریابی

فیلم و سریال

دانلود فایل