گروه‌درمانی خانواده‌های جانبخش در انجمن اهدای عضو ایرانیان

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

جلسه گروه‌درمانی برای سیزده خانواده‌ی جانبخش به همت انجمن اهدای عضو ایرانیان برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن اهدای عضو ایرانیان، این جلسات که به‌صورت ماهیانه برای خانواده‌ها به‌ویژه مادران اهداکننده توسط واحد مددکاری انجمن اهدای عضو ایرانیان برگزار می‌شود با معرفی خانواده و عزیز جانبخش آغاز و در ادامه مادران از آلام روحی خود می‌گویند که از این حیث همه‌ی حاضران جلسه دارای یک حس مشترک هستند.

آنها در این جلسات با صحبت در خصوص عزیزان خود، اطلاعات، تجارب و دردهایشان را به اشتراک می‌گذارند و نسبت به آرام‌سازی برای همدیگر اقدام می‌کنند. در این میان مددکاران با زیر نظر داشتن مباحث مطرح شده در گروه، سعی در مدیریت جلسه و تاثیر خانواده‌ها بر روی هم دارند. همچنین رفتارهایی چون تکنیک‌های جامعه‌پذیری رفتار تقلیدی، یادگیری بین فردی از جمله اثراتی است که خانواده‌ها بر روی یکدیگر داشته و باعث حفظ انسجام گروه و تسکین آلام می‌شود. در پایان جلسه مددکاران افرادی که نیاز به مشاوره‌های دیگری دارند را شناسایی می‌کنند.

در این دوره گروه‌درمانی که شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ در دفتر انجمن اهدای عضو ایرانیان برگزار شد با اهدای لوح یادبود، ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره‌ی عزیزان جانبخش از مادران تقدیر بعمل آمد که موجب ایجاد حس غرور و شادی برای این مادران ایثارگر شد.


۲۳۳۲۳۳

منبع : اجتماعی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6