صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

رونمایی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از گزینه های تصدی وزارت کار : خودم هم هستم ! البته گمانه زنی رسانه ای است

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

فردا نوشت : ولی اسماعیلی گفت: ما یک کمیته ارزیابی را برای آقای عبدالملکی مشخص کردیم که آنها در حال ارزیابی بودند اما گزارشی درباره آقای عبدالملکی به دولت ندادیم بنابراین فشاری از طرف مجلس برای تغییر وزرا وجود نداشت.

در آستانه سالگرد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، عبدالملکی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی استعفا کرد و حال سئوال اینجاست که آیا ترمیم کابینه ادامه پیدا می کند یا در همین نقطه متوقف می شود.

ولی اسماعیلی درباره ادامه ترمیم کابینه دولت سیزدهم گفت: آقای رئیس جمهور تیمی را برای ارزیابی وزرا مشخص کرده بودند، برای همین با توجه به ارزیابی های این تیم احتمال می دهم وزرایی که نمره مقبولی دریافت نکردند، تغییرات شامل حال آنها هم بشود اما از مصادیق خبر ندارم.

وی درباره مشورت مجلس به دولت برای ترمیم کابینه افزود: برای این کار مشورتی با مجلس نشد. البته ما یک کمیته ارزیابی را برای آقای عبدالملکی مشخص کردیم که آنها در حال ارزیابی بودند اما گزارشی درباره آقای عبدالملکی به دولت ندادیم بنابراین فشاری از طرف مجلس برای تغییر وزرا وجود نداشت.

بیشتر بخوانید :

  • حالا که عبدالملکی رفت، مشکلات حل می‌شود؟/ تغییر رئیس بانک مرکزی مهمتر از کنارگذاشتن وزیر کار بود

  • چهار انتصاب جدید عبدالملکی در هفته گذشته + اسامی/ دومین استعفای وزیر کار نبود، وادار به استعفا شد

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس درباره بهتر شدن عملکرد دولت بعد از ترمیم کابینه اظهار کرد: قاعدتا تغییرات برای بهتر شدن است و دوستانی که تشریف می آورند حتما باید تغییر و تحول جدی برای بهتر شدن حرکت قطار دولت انجام دهند. ضمن آنکه مجلس به جد و با دید کارشناسی اوضاع را بررسی خواهد کرد تا خدای نکرده افراد ضعیفی متولی کارهای بزرگ نشوند.

وی درباره مطرح شدن نام بذرپاش و حاجی بابایی به عنوان گزینه های احتمالی برای وزارت کار و رفاه اجتماعی یادآور شد: نام من، آقای محمد عباسی و آقای امیرآبادی هم مطرح است اما اینها گمانه زنی رسانه است، باید منتظر ماند و دید آقای رئیس جمهور چه کسی را به عنوان وزیر پیشنهادی کار، تعاون و امور اجتماعی به مجلس معرفی می کند.

۲۲۰

منبع : سیاسی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6

خدمات آزادشهر

جامعه

فروشگاه

کسب و کارها

کاریابی

فیلم و سریال

دانلود فایل