روزنامه ارگان دولت : در کودتای ۲۸ مرداد بدکاره‌ای به نام پری بلنده میدان‌داری می‌کرد ، امروز هم برخی میدان‌داری و نعره‌کشی می‌کنند

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

روزنامه ایران نوشت : هنجارشکنان از همان بدایت امر حیا را خورده و آبرو را قی کرده و تعارف را کنار گذاشته و مراسم آتش زدن روسری به عنوان نماد حجاب برگزار کردند و رقص‌کنان و هلهله‌کنان فریاد زدند که خواسته‌شان دهن‌کجی به حکم الهی است.

دشمنان زبون و پیاده‌نظام داخلی آنها در ایران مترصد و در کمین‌اند که از هر اتفاقی برای موج‌سواری و هزینه‌تراشی استفاده کنند.

اینکه مطالبات و اعتراضات واقعی در جامعه ما توسط عناصر برانداز به انحراف کشیده می‌شود حقیقتی است که بارها تجربه شده و مردم نیز به آن واقفند. اعتراضات سال‌های ۹۶ و ۹۸ بر حول مسائل اقتصادی شکل گرفت و بر همین منوال به انحراف کشیده شد و مورد سوء‌استفاده بدخواهان کشور قرار گرفت. این سخن که صف معترضین واقعی از هنجارشکنان جدا است در آن زمان صدق می‌کرد ولی امروز صحنه کاملاً واضح است. هنجارشکنان از همان بدایت امر حیا را خورده و آبرو را قی کرده و تعارف را کنار گذاشته و مراسم آتش زدن روسری به عنوان نماد حجاب برگزار کردند و رقص‌کنان و هلهله‌کنان فریاد زدند که خواسته‌شان دهن‌کجی به حکم الهی است.

در کودتای ۲۸ مرداد بدکاره‌ای به نام پری بلنده میدان‌داری می‌کرد و پیوند فحشا و اوباش به دنبال زمین زدن دولت مردمی بود، امروز هم برخی میدان‌داری و نعره‌کشی می‌کنند و جبهه کفر همه توان رسانه‌ای خود را بسیج کرده است و نهایت همه این تلاش‌ها چند آتش‌بازی کوچک بوده که خللی در اراده ملت بزرگ ایران در افق‌گشایی تاریخی و مسیری که انتخاب کرده است ایجاد نمی‌کند.

بیشتر بخوانید :

  • فعال سیاسی اصولگرا : می‌خواهند،‌ اینجا هم مثل آنتالیا شود / به دروغ ادعا می‌کنند داغدار دختری هستند که جوان‌مرگ شده

  • واکنش فرماندار مشهد به تجمعات « اعتراض به موضوع مرحوم امینی»

  • استاندار کردستان : تبلیغات گسترده و فراخوان به تجمعات اعتراضی بسیار بی‌سابقه است / بسیاری از اظهارنظرهای مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس ضرورتی ندارد

۲۱۲۲۰

منبع : سیاسی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6