صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

شیفتگی فوق العاده استاد مهدوی دامغانی نسبت به امام رضا(ع)

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

رحلت دانشمندکم نظیر و ولایی پر احساس اهل البیت (علیهم السلام) مرحوم مغفور دکتر احمد مهدوی دامغانی که خود از بقیة السلف صالح دوران بشمار می آمد، موجب تاثر گردید.

وی که از سفره علمی و گهر بار پدر، حضرت آیة الله حاج شیخ کاظم دامغانی و نیز ازانفاس قدسیه آیة الله میرزامهدی اصفهانی و دیگر ستارگان و برجستگان حوزوی دوران خود بهره ها برده و توفیق همنشینی در درس و بحث با رموز شیعه همچون آیات عظام سیستانی و وحیدخراسانی ودیگر بزرگان علم را داشتند، از سویی و از سوی دیگر تحقیقات گسترده ایشان درپهنه ادب فارسی وادبیات عرب وتاریخ اسلام ، از ایشان شخصیت ممتاز و برجسته ای را بوجود آورده بود.

بارها به ویژه هنگامی که مرحوم آیة الله العظمی روحانی در دورانی کوتاه، مشهد مشرف بودند، هرگاه نام بیت مهدوی دامغانی به میان می آمد ایشان از ستارگان این خاندان سخن به میان می آوردند و ضمن تأسف از هجرت مرحوم دکتر احمد مهدوی، ایشان را مورد ستایش قرار می دادند و وی را ترویج دهنده و مدافع کیان مکتب اهل بیت ع و تشیع در دیار غرب بشمار می آوردند.

شیفتگی فوق العاده او نسبت به حضرت امام رووف( علیه آلاف التحیةوالثناء) و سلام و زیارت و اشک روزانه او از هزاران کیلومتر فاصله از این پهنه بهشتی روی زمین، سرانجام وی را در ماه و روزهای زیارتی امام رووف(ع) به لقای مولایش کشانید.

اینجانب رحلت این بزرگ مرد که سرمایه ای بزرگ برای حوزه ها و شیعه و مسلمانان بشمار می آمدند را به حضرت ولی عصر عج ، و مراجع عظام ، و حوزه های علمیه و نیز خاندان معظم مهدوی دامغانی تسلیت عرض می کنم . حشره الله مع محمدوآله الطیبین الطاهرین علیهم السلام. وَفَدَ علی ربً کریم.

منبع : فرهنگی و هنری خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6

خدمات آزادشهر

جامعه

فروشگاه

کسب و کارها

کاریابی

فیلم و سریال

دانلود فایل