راهکار ترقی برای «سرود ملی» خواندن فوتبالیست‌ها در جام جهانی / دشمن طراحی کرده در قطر به جمهوری اسلامی ضربه بزند

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

رویداد۲۴ نوشت: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: مسئولان امنیتی و ورزشی و اجرایی کشور، در این زمینه تصمیم درست و دقیقی بگیرند تا اجازه ندهند که اینها به حیثیت جمهوری اسلامی ضربه‌ای وارد کنند. 

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه درباره نخواندن سرود ملی توسط بازیکنان و شادی نکردن آنها بعد از گل زدن می‌گوید: باید از بازیکنان تیم ملی فوتبال تضمین گرفته شود تا در جام جهانی دست از این کارهایشان بردارند.

ترقی می‌گوید: با وجود اینکه پیروزی آنها به نام جمهوری اسلامی و ملت ایران تمام می‌شود و همه موفقیت‌هایشان مرهون امکاناتی است که جمهوری اسلامی برایشان فراهم کرده است و معمولا جوایز سنگینی هم از نظام دریافت می‌کنند، اما عِرق میهنی آنها تحت تاثیر تبلیغات دشنمان قرار گرفته است لذا رفتارشان با فرهنگ ورزشکاری و قهرمانی منافات دارد. کسی که به دنبال قهرمانی است، قهرمانی را که برای خودش به دست نمی‌آورد، بلکه برای کشورش به دست می آورد و قهرمان بی‌وطن، از نظر قومیت‌ها، ملیت‌ها و کشورها ارزشی ندارد.

او می‌گوید: باید وزارت ورزش در رابطه با این نوع افراد، یک اقدام مناسبی هم به لحاظ ارشادی و هدایتی و هم به لحاظ تنبیهی داشته باشند. اگر بازیکنان بخواهند در مسابقات جام جهانی این رفتارها را انجام دهند، باید برای رفتنشان یک تضمین به جمهوری اسلامی بدهند که دست از این کارها بردارند، وگرنه رفتنشان هیچ نفعی برای جمهوری اسلامی ندارد و بلکه مضر است و به حیثیت جمهوری اسلامی آسیب می‌زند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه می‌گوید: این موضوع یکی از نقشه‌هایی است که در بیرون از کشور طراحی می‌شود و با وجود اینکه خودشان می‌گویند نباید ورزش را سیاسی کرد، اما دشمنان در حال طراحی هستند که در صحنه ورزش هم به جمهوری اسلامی ضربه بزنند.

ترقی می‌گوید: ورزش مورد توجه اقشار متعددی از جامعه است و با توجه به اینکه جام جهانی بینندگان بسیاری دارند، اینها طراحی کردند در قطر به حیثیت جمهوری اسلامی ضربه بزنند بنابراین مسئولان امنیتی و ورزشی و اجرایی کشور، در این زمینه تصمیم درست و دقیقی بگیرند تا اجازه ندهند که اینها به حیثیت جمهوری اسلامی ضربه‌ای وارد کنند.

بیشتر بخوانید :

  • رئیسی به وزیر خارجه ماموریت ویژه داد / پیش‌بینی و پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی در جام جهانی ۲۰۲۲

  • فعال اصولگرا:برخی فکر می‌کنند کار نظام تا دی‌ تمام است/ورزشکاری که سرودملی نخواند باید حذف کرد/برای ما که رئیس جمهور حذف کردیم، حذف یک بازیکن سهل است

  • استاد حوزه علمیه: ورزشکاری که سرود ملی را نمی خواند، غیرت ملی ندارد/ ورزشکار ما کشف حجاب می‌کند و دشمنان برایش کف و سوت می‌زنند

  • هشدار درباره «برنامه‌ریزی ضدانقلاب در مسابقات جام جهانی» / نماینده مجلس به وزرای خارجه و ورزش و جوانان نامه داد

  • حمله خطیب جمعه ارومیه به «ورزشکارانی که حرمت پرچم و سرود ملی را زیر پا می‌گذارند» / مسئولان باید با این «خودفروخته‌ها» برخورد کنند

۲۱۲۲۰

منبع : سیاسی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6