انتقاد روزنامه اصولگرا از «تیم شکست خورده» دولت رئیسی / برخی اعضای تیم را تعویض کنید تا مانع ثبت یک شکست سنگین شوند

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

روزنامه فرهیختگان نوشت: درحالی‌که هنوز طول عمر دولت به نیمه نیز نرسیده کژکارکردی‌های موجود باعث شده است تا تصویری از یک تیم شکست خورده در اذهان عمومی بازنمایی شود، این تصویر برای تغییر نیاز به تعویض برخی از اعضای تیم و آوردن چهره‌هایی دارد.

دولت برای بزرگ‌ترین شعار خود یعنی ساخت ۴ میلیون مسکن، وزیری را انتخاب کرد که تا چند روز قبل از جلسه رای اعتماد کاندیدای تصدی وزارت نفت بود. نتیجه این انتخاب نیز در نهایت به استعفای رستم قاسمی انجامید. آنچه درمورد عدم‌تناسب بین وزارت راه و رستم قاسمی گفته می‌شد درمورد گزینه بال اقتصادی دیگر دولت یعنی وزارت کار نیز صادق بود. حال به یکباره عبدالملکی که یکی از چهره‌های شدیدا مورد انتقاد کابینه دولت بود از سابقه اجرایی ناموفق یک ساله خود بهره برده و به‌عنوان دبیر شورای عالی مناطق آزاد انتخاب شده است.

درحالی‌که هنوز طول عمر دولت به نیمه نیز نرسیده کژکارکردی‌های موجود باعث شده است تا تصویری از یک تیم شکست خورده در اذهان عمومی بازنمایی شود، این تصویر برای تغییر نیاز به تعویض برخی از اعضای تیم و آوردن چهره‌هایی دارد که بتوانند با اصلاحات اساسی در حوزه‌های مهمی همچون درمان، ارتباطات، مسکن و خودرو گل‌های خورده را جبران کرده و مانع از ثبت یک شکست سنگین شوند.

بیشتر بخوانید:

  • دولت رئیسی با حذف کامل نیروهای سیاسی میانجی و میانه‌رو، در رادیکالیزه شدن اعتراضات، موثر بود / ضعف عملکرد اقتصادی دولت هم، مزید بر علت ناآرامی‌ها شده

  • سهم دولت رئیسی در شکل‌گیری اعتراضات / تورم ۵۲ درصدی، دلار ۳۶ هزارتومانی، سکه بالای ۱۶ میلیونی، گرانی خودرو، مسکن، فیلترینگ و … «بهبود» وضعیت است؟

  • نماینده مجلس: رئیسی، ضعف کابینه و نیاز به ترمیم را قبول دارد/ برخی وزرا، استانداران و معاونان باید تغییر کنند

  • فعال سیاسی اصولگرا: رئیسی، عصبانی و ناراحت است / او گرفتار وزرایی شده که مثل آش کشک خاله‌اند / آنان اگر استعفا هم بدهند باید حتما در دولت باشند

  • تعجب روزنامه «جوان» از برگزاری تجمعات اعتراضی / شرایط اقتصادی که بهبود یافته!

۲۱۲۲۰

منبع : سیاسی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6