صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

امیر جعفری از رقابت با پژمان جمشیدی بازماند

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

در هفته‌ای که گذشت، فیلم سینمایی «سگ‌بند» با بازی امیر جعفری، یک دوم فروش فیلم «علف‌زار» با بازی پژمان جمشیدی را برای خود ثبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در هفته‌ای که گذشت (۴ تا ۱۰ تیر) مجموع فروش فیلم‌های سینمایی ۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بود و در مجموع ۲۷۴ هزار ۵۳۸ نفر به تماشای فیلم‌های سینمایی نشستند. این در حالی است که در هفته پیش از آن ( ۲۸ خرداد تا ۳ تیر) ، مجموع فروش فیلم‌های سینمایی، ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان و کل مخاطبان ۲۷۸ هزار و ۳۲۷ نفر بوده که روندی کاهشی داشته است.

در هفته‌ای که گذشت میزان فروش فیلم‌های سینمایی، به نسبت هفته پیش از آن کاهش داشت، اما این تغییر چندان چشمگیر نبود. این تغییر فروش در مجموع قابل توجه بود، اما برای هر فیلم، در بیش‌ترین حالت ۵۰۰ میلیون تفاوت قیمت اعمال شده بود.

در ابتدای سال ۱۴۰۱، فیلم سینمایی «سگ‌بند» به کارگردانی مهران احمدی، فروش خوبی را تجربه کرد، اما پس از اکران شدن فیلم «انفرادی» به کارگردانی مسعود اطیابی، «سگ بند» جایگاه خود را از دست داد و جایگاه دوم فروش را به دست آورد، پس از اکران«علف‌زار» نیز این جایگاه تغییر کرد، در هفته‌ای که گذشت، این فیلم فروش ۶۸۰ میلیون تومانی را تجربه کرد در حالی که «علف‌زار» تقریبا فروش دوبرابری نسبت به این فیلم را تجربه و رقم یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان را برای خود ثبت کرد.

«علف‌زار» که در حال حاضر جایگاه دوم فروش هفتگی فیلم‌های سینمایی را به خود اختصاص داده، روایت ماجرای یک تعرض است و قاضی این پرونده، پژمان جمشیدی است.

امیدی که ناامید شد

با توجه به قیمتِ بلیت سینماها این میزان از فروش چندان قابل توجه نیست. در این مدت زمان امید سالن‌داران سینما، به اکران فیلم‌هایی مانند «شیشلیک» و «چپ، راست» بود، اما سازمان سینمایی مانع این کار شد و به نوعی امید سالن‌داران و سازندگان را ناامید کرد.

امیر جعفری از رقابت با پژمان جمشیدی بازماند

۵۷۲۴۵

منبع : فرهنگی و هنری خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6

خدمات آزادشهر

جامعه

فروشگاه

کسب و کارها

کاریابی

فیلم و سریال

دانلود فایل