صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

افزوده شدن رشته ترتیل به مسابقات بین‌المللی بانوان جهان اسلام

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

رشته ترتیل، به طور آزمایشی، به مسابقات بین‌المللی بانوان جهان اسلام افزوده شد. پیش از این، مسابقات بین‌المللی بانوان صرفاً در رشته حفظ کل برگزار می‌شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هشتاد و هشتمین جلسه شورای معین ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور، در سالن جلسات مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.

در این نشست، مواردی از جمله بررسی درخواست‌های واصله جهت صدور مجوز مسابقات بین المللی و کشوری، تبادل نظردر خصوص موانع، چالش‌ها و راهکارهای بهبود فعالیت‌های ستاد عالی و کمیته‌های پنجگانه و ارائه گزارشی از برگزاری سی و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

یکی از مهم‌ترین مصوبات این جلسه، بررسی پیشنهاد مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه مبنی بر افزوده شدن رشته ترتیل به مسابقات بین‌المللی بانوان جهان اسلام بود که مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت با رای اکثریت اعضای حاضر در جلسه، مصوب شد این رشته به صورت آزمایشی به مسابقات افزوده شود. پیش از این، مسابقات بین‌المللی بانوان صرفاً در رشته حفظ کل برگزار می‌شد.

با توجه به این مصوبه و نظر به این‌که نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین‌المللی از بین برگزیدگان مسابقات سراسری قرآن کریم انتخاب می‌شوند؛ به منظور ایجاد فرصت بیشتر برای بانوان، مهلت ثبت نام بخش آوایی مسابقات سراسری قرآن کریم به مدت پنج روز و تا ۳۰ خرداد تمدید شد.

مسابقات بخش بانوان جهان اسلام به عنوان بخش اصلی مسابقات، ذیل عنوان کلی سی و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم قرار می‌گیرد.

سی و نهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران، به صورت حضوری در ایام مبعث رسول اکرم (ص) برگزار خواهد شد.

۵۷۵۷

منبع : فرهنگی و هنری خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6

خدمات آزادشهر

جامعه

فروشگاه

کسب و کارها

کاریابی

فیلم و سریال

دانلود فایل