صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

دلیل غیبت مربیان لیگ برتری در نشست هم‌اندیشی سازمان لیگ!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

تسنیم نوشت: سرمربیان پنج تیم لیگ برتر فوتبال در نشست هم‌اندیشی سازمان لیگ غایب بودند و احتمالاً تعدادی از آنها، در فصل جاری از برنامه مسابقات انتقاد خواهند کرد.

سازمان لیگ فوتبال ایران هفته گذشته از سرمربیان تیم‌های حاضر در بیست‌ودومین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال دعوت کرد تا در جلسه هم‌اندیشی میان آنها، برای تعیین برنامه مسابقات تصمیم بگیرند.

در این برنامه، نمایندگان ۱۱ باشگاه لیگ برتری حضور داشتند که تنها سه نفر از آنها سرمربیان تیم‌های خود بودند! استقبال کمتر از ۲۰ درصد سرمربیان را می‌توان به حساب مشغله‌ها و برنامه‌های تمرینی سکانداران نیمکت تیم‌ها دانست، اما برنامه‌ریزی مسابقات برای پنج باشگاه لیگ برتری اهمیتی نداشت که نماینده‌ای به این نشست هم‌اندیشی بفرستند!

پرسپولیس، سپاهان اصفهان، نساجی مازندران، نفت مسجدسلیمان و ملوان بندر انزلی، تیم‌هایی بودند که به نشست مشورتی لیگ برتر وقعی ننهادند. این در حالی است که بازیکنان، سرمربیان و بازیکنان این تیم‌ها این حق را در طول مسابقات برای خود قائل می‌شوند که به برنامه لیگ برتر اعتراض کنند، بدون اینکه از فرصت سازمان لیگ برای خود بهره‌ای ببرند.

این در حالی است که مربیان و مدیران این باشگاه‌ها فصل گذشته از منتقدان برنامه لیگ بوده‌اند. مثلاً یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار هفته پنجم پرسپولیس که بعد از بازی‌های ملی برگزار شد، گفت: برنامه‌ریزی خوبی برای این هفته انجام نشد. ملی‌پوشان ما دو سفر سنگین به لبنان و اردن داشتند و بدون ریکاوری و استراحت به ما اضافه شده‌اند. هیچ جا چنین برنامه‌ای برای دیدارِ بعد از بازی‌های ملی نمی‌بینید.

برنامه‌های سازمان لیگ ممکن است اشکالات زیادی داشته باشد. با این وجود، سرمربیان و نمایندگان تیم‌های لیگ برتری فرصت کمک به این سازمان برای برگزاری بهتر مسابقات را داشتند که پنج باشگاه از آن استفاده نکردند. پیش‌بینی می‌شود سرمربیانی که اهمیتی برای شرکت در نشست هم‌اندیشی سازمان لیگ قائل نشدند، فصل جدید از منتقدان درجه یک سازمان لیگ در برنامه فشرده لیگ بیست‌ودوم باشند.

۲۵۶ ۲۵۱

منبع : ورزشی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6

خدمات آزادشهر

جامعه

فروشگاه

کسب و کارها

کاریابی

فیلم و سریال

دانلود فایل