صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

انگلیسی‌ها از برگزیت پشیمان هستند

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

مهر نوشت: نتایج یک نظرسنجی جدید حاکی از آن است که بسیاری از مردم انگلیس خروج کشورشان از اتحادیه اروپا را اقدامی اشتباه می دانند.

در حالیکه انگلیس پس از مدتها کش و قوس توانست از اتحادیه اروپا خارج شود، نظرسنجی های عمومی از تمایل اکثریت مردم این کشور برای پیوستن دوباره به این اتحادیه حکایت دارد.

در دومین سالگرد برگزیت، نتایج یک نظرسنجی جدید، که روز یکشنبه در روزنامه منتشر شد، نشان می دهد که بیش از دو سوم مردم انگلیس خواستار برگزاری همه پرسی در خصوص پیوستن مجدد این کشور به اتحادیه اروپا هستند.

در حالیکه انگلیس رسماً در ۳۱ ژانویه ۲۰۲۰، پس از همه پرسی برگزیت در سال ۲۰۱۶ از اتحادیه اروپا خارج شد، اما بیش از نیمی از شرکت کنندگان در این نظرسنجی می گویند تصمیم دولت لندن برای خروج از اتحادیه اروپا اشتباه بوده است.

این نظرسنجی که از سوی شرکت تحقیقاتی ساوانتا برای روزنامه ایندیپندنت انجام شد، نشان می دهد که ۶۵ درصد از شرکت دهندگان خواهان همه پرسی جدیدی هستند که در مقایسه با رقم مشابه سال قبل، ۱۰ درصد بیشتر است.

نتایج نظرسنجی جدید اما نشان می دهد افکار عمومی در انگلیس در مورد اینکه چه زمانی باید چنین همه پرسی برگزار شود، اختلاف نظر دارند. ۲۲ درصد از رای دهندگان اعلام کردند که این همه پرسی باید اکنون برگزار شود و ۲۴ درصد بر این باورند که این همه پرسی باید در پنج سال آینده انجام شود.

311311

منبع : جهان خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6

خدمات آزادشهر

جامعه

فروشگاه

کسب و کارها

کاریابی

فیلم و سریال

دانلود فایل