صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

بازار کریپتو در هفته های آتی به کدام سو می رود؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

برنا نوشت:تقریباً تمام ۵۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، در ۲۴ ساعت گذشته سودهایی را چاپ کرده اند. این منجر به افزایش ارزش کل بازار کریپتو در روز گذشته شده است. در زمان انتشار، ارزش بازار ارز دیجیتال ۹۷۷.۰۵ میلیارد دلار تخمین زده می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۸۳ درصد افزایش داشته است.

تقریباً تمام ۵۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، در ۲۴ ساعت گذشته سودهایی را چاپ کرده اند. این منجر به افزایش ارزش کل بازار کریپتو در روز گذشته شده است. در زمان انتشار، ارزش بازار ارز دیجیتال ۹۷۷.۰۵ میلیارد دلار تخمین زده می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۸۳ درصد افزایش داشته است.

ارزش کل بازار کریپتو از ابتدای سال جاری به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در اول ژانویه، مجموع به ۷۹۶,۷۷۹,۹۲۲,۶۸۲ دلار رسید و از آن زمان تا کنون به ۹۷۷,۰۵۸,۱۶۲,۷۷۶ دلار رسیده است.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال ممکن است در هفته‌های آینده از مرز ۱ تریلیون دلار عبور کند. برای اینکه این اتفاق بیفتد، قیمت دو رهبر بازار کریپتو باید افزایش قابل توجهی داشته باشد.

با نگاهی به دو بزرگ‌ترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH)، هر دو سکه شاهد افزایش قیمت‌های خود در ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند. قیمت بیت کوین در حال حاضر ۰.۸۱ درصد افزایش یافته و به ۲۰۹۷۹.۲۶ دلار معامله می شود، در حالی که اتریوم به دنبال افزایش ۱.۲۳ درصدی ۲۴ ساعته در ۱۵۴۶.۷۸ دلار تغییر می کند.

قیمت بیت کوین اکنون در سطح مقاومت هفتگی ۲۰۶۳۹.۳۶ دلار معامله می شود. اگر بتواند بر این سطح غلبه کند، هدف بعدی آن ۲۵۰۷۴.۷۱ دلار خواهد بود.

قیمت اتریوم نیز در سطح مقاومت هفتگی ۱۵۹۶.۴۷ دلار در نمودار خود معامله می شود. موانع بعدی که در صورت ورود به یک رالی باید بر آنها غلبه کند، سطح مقاومت در ۱۷۷۸.۷۳ دلار و ۲۰۱۷.۹۴ دلار است.

بیشتر بخوانید:

  • هوش مصنوعی آینده بیت‌کوین را چطور پیش‌بینی کرده‌ است؟

۲۱۷ ۴۶

منبع : اقتصادی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6

خدمات آزادشهر

جامعه

فروشگاه

کسب و کارها

کاریابی

فیلم و سریال

دانلود فایل