رستاک سامانه ویرا

طراحی سایت و خدمات شبکه
راه اندازی ، امنیت و پشتیبانی

بررسی صحت و سقم تعرض به بازیکنان نوجوان یک تیم فوتبال

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

میزان نوشت: دادستان مرکز استان خراسان رضوی برای بررسی صحت و سقم موضوع موضوع ادعای تعرض به بازیکنان نوجوان یک تیم فوتبال دستور ویژه صادر کرد.

طی چند روز گذشته خبری در فضای مجازی مبنی بر اذیت و آزار ۱۵ نفر بازیکنان نوجوان یک باشگاه فوتبال در مشهد منتشر شده است.

براساس پیگیری های انجام شده موضوع این ادعا در اداره ورزش و جوانان استان با شکایت جمعی از خانواده های نوجوانان در حال بررسی است.

همچنین دادستانی عمومی و انقلاب استان خراسان رضوی نیز به موضوع ورود کرده و روز گذشته مسئولان اداره ورزش استان برای ارائه توضیحات پیرامون این موضوع به دادستانی استان دعوت شدند.

دادستان مرکز استان خراسان رضوی برای بررسی صحت و سقم این موضوع دستور ویژه صادر کرده است.

محمدحسین درودی دادستان مرکز استان خراسان رضوی با تاکید به بررسی دقیق این ادعا در دادستانی استان اظهار کرد: پس از اخذ گزارش اداره ورزش و جوانان شهرستان مشهد مبنی بر اینکه تعدادی از خانواده های بازیکنان مطالبی مبنی بر تغییر برخی رفتارهای فرزندانشان ناشی از عملکرد مدیر باشگاه را مطرح کرده اند، بلافاصله موضوع جهت بررسی دقیق تمامی ابعاد آن به یکی از شعب ویژه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارجاع شده و بازپرس پرونده نیز در گام نخست پس از بررسی اولیه، دستورات لازم جهت بررسی ابعاد مختلف این موضوع را صادر کرده و پیگیری خواهد کرد.

دادستان مرکز استان خراسان رضوی ادامه داد: نکته قابل توجه این است که در مدارک و مستندات ارائه شده به دادسرا تاکنون فرد یا افرادی مدعی تعرض جنسی نشده اند و شکایتی تاکنون از سوی والدین بازیکنان در این خصوص در دستگاه قضایی مطرح نشده، در عین حال پیگیری ابعاد این موضوع بصورت جدی و دقیق وظیفه این مرجع است.

درودی گفت: این پرونده تا روشن شدن تمامی ابعاد مختلف موضوع مطرح شده در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به صورت ویژه پیگیری خواهد شد و نتیجه آن نیز به سمع و نظر مردم عزیز خواهد رسید ؛ ولی آنچه مسلم است تا این لحظه هیچگونه سند و مدرکی دال بر وقوع تعرض نسبت به بازیکنان این مدرسه فوتبال به مرجع قضایی ارائه نشده است. بر این اساس از فعالان رسانه ای به صورت جدی خواسته می شود تا پایان تحقیقات قضایی از هرگونه اظهار نظر در این زمینه جداً خودداری کنند.

بیشتر بخوانید:

دادستان تهران برای بررسی صحت و سقم حجاب کارمندان دیجیکالا به پلیس فتا دستور داد

دادگستری گلستان: حکم «قصاص» قاتل شهید سراوانی صادر شد

۲۳۳۲۳۶

منبع : اجتماعی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6