صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

نماینده تربت‌جام در مجلس:وزیر نفت، «قول» ۱۷ هزار چراغ نفتی و بخاری برقی داد، اما فقط ۷ هزار دستگاه، به «بدترین شکل»، دست مردم رسید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

خانه ملت نوشت: رحیمی جهان‌آبادی گفت: وزیر قول توزیع ۱۷ هزار چراغ نفتی و بخاری برقی را داده بود که به بدترین شکل وبی نظمی تمام تنها ۷ هزار دستگاه به صورت فله ای توزیع شد در حالی که شرکت گاز آمار مشترکینی که با قطعی گاز مواجه شدند را داشت.

جلیل رحیمی جهان‌آبادی، نماینده مردم تایباد و تربت جام در مجلس یازدهم، آخرین وضعیت مردم تربت جام را تشریح کرد و گفت: هفته گذشته به دلیل کاهش دما در شمال شرق کشور از جمله منطقه تربت جام، رسیدن دمای هوا به منفی ۲۰ تا ۲۴ درجه، عملا شرایطی ایجاد شد که با پیک مصرف گاز در منطقه و استان مواجه شدیم، در همین شرایط، گاز ترکمنستان که گاز شمال شرق کشور را تامین می کرد، قطع شد.

مهمترین بخش های این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:

مدیریت نادرست و ضعیفی از سوی ستاد بحران استان خراسان رضوی اعمال شد، ستاد بحران نتوانست صنایع انرژی بر در مشهد و شهرک های صنعتی اطراف مشهد را مدیریت کند و از آنجایی که تربت جام در انتهای خط مسیر لوله گازشمال شرق کشور قرار دارد با افت فشار، گاز ۱۷ هزار مشترک شهر و روستای منطقه قطع شد و متاسفانه مسئولین استانی نتوانستند به موقع اقدام و افت فشار را جبران کنند.

در نهایت با پیگیری ها، صحبت با وزیر نفت و مدیرعامل گاز، وزیر سفری به استان خراسان رضوی انجام داد که با حضور در تربت جام دستور شیب کردن گاز داده شد تا گاز تربت جام تامین شود.

وزیر قول توزیع ۱۷ هزار چراغ نفتی و بخاری برقی را داده بود که به بدترین شکل و بی نظمی تمام تنها ۷ هزار دستگاه به صورت فله ای توزیع شد در حالی که شرکت گاز آمار مشترکینی که با قطعی گاز مواجه شدند را داشت و می توانستند لازم را به دست کسانی که گاز نداشتند برسانند به دلیل توزیع ناعادلانه وسایل تجمعاتی در مقابل هلال احمر و فرمانداری شکل گرفت.

با گذشت ۶ روز از قطعی گاز، به تدریج فشار گاز افزایش یافت اما به مدت ۷ ساعت آب شهرستان دچار افت فشار شد چرا که به دلیل سرما یا لوله ها ترکیده بود یا پمپ ها سوخته بود که این هم به دلیل عدم رصد به موقع آبفا از تجهیزات آبرسانی بود.

وزیر نفت قول تخصیص اعتبار ۵۵۰ میلیارد تومانی برای انتقال گاز تربت جام از انتهای مسیر به خط لوله گاز سرخس داد که کمک بزرگی است همچنین قول پرداخت قبوض گاز دی ماه شهروندان تربت جام داده شده که انتظار داریم این قول ها عملی شود.

به وزیر نفت عرض می کنم که از ۱۷ هزار چراغ نفتی و برقی که قول داده بود تنها ۷ هزار دستگاه به دست مردم رسیده، ببینند باقی دستگاه ها کجاست یا آن را به مردم بدهند یا درانبار هلال احمر دپو کنند که در شرایط بحرانی در اختیار مردم قرار دهند.هر موضع اتفاقی در کشور رخ می دهد ستاد بحران غافلگیر می شود.

بیشتر بخوانید:

  • «بزک نمیر، بهار میاد!» / نماینده تربت‌جام به وزیر نفت: تصمیمات شما برای «آینده» است / مردم، «الان» نیازمند گرما هستند

  • عذر خواهی نماینده تربت جام از مردم/گاز۱۵ هزار واحد که قطع شده بود، وصل شد

  • درخواست نماینده تربت‌جام در مجلس برای «آزادی ۷ بازداشتی معترض به نحوه توزیع چراغ‌ها و قطعی گاز در تربت‌جام »

  • وزیر کشور: «تغییر فوری» استانداران، «فعلاً»، در دستورکار نیست / فرماندار تربت‌جام تغییر می‌کند؟

۲۱۲۲۰

منبع : سیاسی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6