صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

بیشترین تصادفات تهران در کدام بزرگراه رخ می‌دهد؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

ایسنا نوشت: کارشناس تصادفات پلیس راهور تهران گفت: رتبه اول تصادفات در پایتخت را بزرگراه امام علی (ع) دارد که در این محدوده موتورسواران، ایمن رانندگی نمی‌کنند.

سرهنگ جوانبخت اظهار کرد: مجموع ۴۱ درصد فوتی‌ها و ۶۳ درصد از جرحی‌ها و یازده ممیز دو دهم درصد از تصادفات خسارتی از کل تصادفات ۹ ماهه امسال مربوط به تصادفات موتورسیکلت سواران بوده است.

وی بیان کرد: متاسفانه بیشترین سهم تصادفات موتورسواران به بزرگراه‌های شهر تهران تعلق دارد و در جایی که ما انتظار تردد موتورسیکلت را نداریم، آن‌ها تردد کرده و چون موارد ایمنی را نیز رعایت نمی‌کنند حوادثی تلخ را شاهد هستیم.

کارشناس تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: بیش از ٥٠ درصد از تصادفات در معابر بزرگراهی شهر تهران مربوط به تصادفات موتورسواران است که راکبین موتورسیکلت رتبه دار تصادفات در بزرگراه‌ها هستند.

سرهنگ جوانبخت افزود: در واقع رتبه اول تصادفات را بزرگراه امام علی (ع) دارد که در این محدوده موتورسواران ایمن رانندگی نمی‌کنند و ترددهای زیادی نیز دارند.

وی گفت: بعد از آن و از نظر تصادف خیزی منطقه ۱۴ شهر تهران است و بزرگراه‌های غربی شهر تهران بیشترین میزان تصادفات موتورسیکلت را دارند.

وی افزود: نکته جالب اینجاست که ما بیشترین میزان ترددها را در مناطق ۱۱ و ۱۲ داریم، ولی کمترین میزان و درصد تصادفات فوتی را در این محل‌ها شاهد هستیم و این گویای این است که موتورسوارانی که در این محل‌ها در حال تردد هستند به گونه‌ای حرفه ای‌تر هستند و از سرعت‌های کمتری استفاده می‌کنند و از کلاه ایمنی نیز استفاده می‌کنند.

کارشناس تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ یادآور شد: معابر بزرگراهی بدلیل اینکه سرعت‌ها بالاست برای تردد موتورسیکلت‌ها طراحی نشده است و نباید این راکبین در بزرگراه‌ها تردد کنند چرا که در حوادث شدت خسارات بالا می‌رود و متاسفانه شاهد حوادث تلخ در این معابر هستیم.

بیشتر بخوانید:

  • سرمای این روزهای کشور بی‌سابقه است؟ / پاسخ هواشناسی

  • فعالیت رسمی ۱۰۰۰ متکدی در تهران

271

منبع : اجتماعی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6