صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

سعیدی، نماینده مجلس: فرمان عفو رهبری، «شجاعانه» بود / این اقدام، چراغ راه تریبون‌دارانی شود که به‌شدت بر «طبل نفرت‌پراکنی» کوبیدند

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

تسنیم نوشت: نماینده چابهار گفت: آمار قطعی از افرادی که در استان سیستان و بلوچستان در حوادث اخیر بازداشت شدند، ندارم ولی امیدوارم همه افرادی که مرتکب قتل نفس نشدند یا آسیب جدی به اموال عمومی و خصوصی وارد نکردند، مشمول این طرح شوند.

معین‌الدین سعیدی نماینده مردم چابهار در مجلس با اشاره به موافقت رهبر معظم انقلاب اسلامی با عفو عمومی محکومان اغتشاشات اخیر در کشور گفت: این اقدام قدرت و شجاعت نظام را به اثبات رساند، به‌ویژه آنکه در این فرمان عفو تأکید شده است که حتی سوءسابقه‌ای نیز در پرونده محکومان حوادث گذشته به ثبت نرسد.

وی افزود: البته عدم ثبت سوءسابقه قطعاً شامل افرادی که به‌شکل سازمان‌یافته و برنامه‌ریزی‌شده و بعضاً در هماهنگی و ارتباط با سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه اقدام علیه امنیت ملی کرده بودند، نمی‌شود اما بسیاری از افراد بازداشت‌شده بدون شک با هدف اعتراض به وضع موجود به خیابان‌ها آمدند.

نماینده مردم چابهار در مجلس گفت: امیدوارم اقدام بزرگ اخیر از سوی رهبر انقلاب چراغ راهی برای آن دسته از تریبون‌دارانی شود که در این مدت به‌شدت بر طبل نفرت‌پراکنی می‌کوبیدند. به‌اعتقاد من نمی‌توان جوانی را که صرفاً از فرط ناراحتی به‌دلیل مشکلات در روند اجرایی کشور اقداماتی کرده است، دشمن نظام تلقی کرد و برخی صاحبان تریبون در کشور را که بارها در این مدت به‌شیوه‌های مختلف اقدام به نفرت‌پراکنی و دودستگی میان مردم کردند دوست و خیرخواه نظام قلمداد کرد.

سعیدی با اشاره به تأثیر عفو عمومی محکومان اغتشاشات اخیر در خنثی‌سازی تبلیغات ضدایرانی رسانه‌های معاند گفت: رسانه‌های فارسی‌زبان خارج‌نشین که در این مدت به‌شکل مستمر شعارهای حقوق بشری سر می‌دادند علی‌القاعده باید از فرمان عفو عمومی توسط رهبر انقلاب استقبال می‌کردند اما در عمل دیدیم که نه‌تنها استقبالی صورت نگرفت بلکه تلاش کردند این اقدام شجاعانه را نیز به‌انحای مختلف تخطئه کنند.

وی تصریح کرد: آمار قطعی از افرادی که در استان سیستان و بلوچستان در حوادث اخیر بازداشت شدند، ندارم ولی امیدوارم همه افرادی که مرتکب قتل نفس نشدند یا آسیب جدی به اموال عمومی و خصوصی وارد نکردند، مشمول این طرح شوند.

بیشتر بخوانید:

  • رئیسی: نگاه «حکیمانه» رهبری در عفو باید در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی متأثر از اغتشاشات، «امتداد» یابد

  • استقبال سخنگوی سپاه از آغاز «فصل جدید» با فرمان عفو رهبری

  • «عفو نیست، حکم حکومتی است» / برهانی: مجریان با تبصره‌های «من درآوردی»، شیرینی این اقدام حکیمانه را نکاهند

  • واکنش مطهری به «موافقت رهبری با عفو معترضان»

  • «موضوع کمتر سابقه داشته» در فرمان عفو رهبری به روایت ابطحی

  • «چهار نکته»‌ عبدی در نقد «عفوی بزرگ»

  • باهنر: تعبیر «آشتی ملی» از دستور عفو رهبری، درست نیست / رهبری با نگاه «پدرانه»، قلم عفو بر جرایم عده‌ای مجرم و خطاکار کشید

۲۱۲۲۰

منبع : سیاسی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6