صنایع غذایی بهانه

صنایع غذایی بهانه

تولید رب گوجه، مربا، ترشیجات
شوریجات، کنسرو و کامپوت

خداداد عزیزی: به بلاژویچ گفتم چطور شماره همه را می‌دانی به جز من؟!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

خداداد عزیزی درباره درگذشت بلاژویچ صحبت کرد.

سپهر ستاری: میرسلاو بلاژویچ، سرمربی کروات سابق تیم ملی امروز در سن 88 سالگی درگذشت. خداداد عزیزی، یکی از اعضای تیم ملی در زمان بلاژویچ بود که مدتی پس از حضور او از تیم ملی خداحافظی کرد. با او در خصوص درگذشت بلاژویچ گفتگویی داشتیم که در ادامه می‌خوانید:

میرسلاو بلاژویچ امروز درگذشت. کمی در خصوص او بگویید.

خدا او را بیامرزد. یکی از مربیان صاحب نام دنیا بود و پس از سوم شدن با کرواسی در جام جهانی 98 وارد ایران شد. به نظرم با تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی 2002 هم بد کار نکرد. آن زمان شرایط صعود سخت بود و ایران موفق به صعود نشد.

کمی در خصوص اخلاق‌های خاص او و شور هیجانی که داشت و کاریزمای او بگویید.

مربیانی که از کرواسی و یوگسلاوی می‌آیند این کاریزما را دارند که مشابه آن الآن در پرتغالی‌ها وجود دارد. در فوتبال ایران هم این چیزها را دوست دارند. بسیار هم آدم باهوشی بود و بلد بود صحبت کند و روانشناس قوی بود. من خودم آن جلسه‌ای که از تیم ملی جدا شدم بازی دوستانه با صنعت بود. من نیمه دوم بازی کردم و خیلی هم خوب بودم. در بازی به من پیراهن نرسید و برای اینکه مدیریت کند گفت چه کسی به خداداد پیراهن نداده؟ آقای ابراهیمی گفت پیراهن کم بوده که بلاژ گفت من می‌دهم برای او پیراهن بدوزند. خیلی این چیزها را بلد بود. من گفتم نه پیراهن شماره 11 خودم را می‌خواهم که از رحمان رضایی گرفت و من بازی کردم ولی بعد از شام در هتل تصمیم گرفتم از تیم ملی بروم و جدا شوم. در آن جلسه بعد از شام هم با او صحبت کردم و او سعی کرد من را متقاعد کند که گفتم نمی‌توانم با شما کار کنم. حتی گفت من هافبک نفوذی خودم را امروز پیدا کردم ولی گفتم نمی‌توانم با شما کار کنم که خیلی هم دوستانه باهم دست دادیم و جدا شدیم. بعد دیگر رسانه‌ها شلوغش کردند که دعوا شده و خداداد را بیرون کردند و …

چرا نتوانستید با او کار کنید؟

من همان جا هم گفتم و بعدها هم به دوستان گفتم. یک چیزی برای من جای سوال بود که بلاژویچ در اولین بازی دوستانه تیم ملی شماره همه بازیکنان را می‌دانی ولی خداداد را نمی‌دانی؟ به او هم گفتم پیراهن همه را می‌دانی ولی من را نه؟

این مصاحبه تکمیل می شود…

258 258

منبع : ورزشی خبر آنلاین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین عناوین اخبار:

محبوبترین عناوین هفته:

10 کسب و کار برتر

آخرین فیلم و سریال ها

گروه سنی 13 سال

مدت 108 دقیقه

تولید آمریکا
6.1

مدت 90 دقیقه

تولید فرانسه
6.1

مدت 134 دقیقه

تولید آلمان و آمریکا
6